Našim hlavným zameraním sú služby zákazníkom. Sú základom našich hodnôt a silného zmyslu pre kultúru, ktorá je súčasťou všetkého, čo robíme.

Všetko je o ľuďoch

U nás, v NetSolution, chápeme, že ľudia sú našou najdôležitejšou hodnotou. Množstvo činnností v oblasti IT je v súčasnosti automatizovaných, ale s rozširovaním automatizácie sa spája aj riziko nízkej flexibility a zlyhávania pri chápaní potrieb a cieľov ľudí. To, čo náš robí inými, sú práve naši ľudia.

NetSolution je ako rodina. Neexistuje tu žiadna zákulisná politika, ani nič, čo by nedávalo zmysel. Je to aj vďaka tomu, že sa snažíme v prvom rade nájsť tých správnych ľudí.

Keď sa rozhliadnete, uvidíte veľa usmiatych tvárí. Čas strávený v práci má byť príjemný a obohacujúci. A v NetSolution je to presne tak. Výsledkom je však viac než len šťastie jednotlivcov. Premieta sa totiž do správania a úsilia ľudí, a čo je dôležitejšie, do pozitívnych vzťahov k našim klientom.

Zábava

Súčasťou našej firemnej kultúry je zmysel pre zábavu. Od hromadných akcií, ako spoločné večery vonku, či športové aktivity, až po priateľské tímové súťaže, ako napríklad, kto nájde najlepšie riešenie na opravu nejakého technického problému. Toto sa uplatňuje v celej firme.

Výsledkom je, že sa všetci navzájom podporujeme, sme pripravení pomôcť, kedykoľvek je to potrebné.

A ľudia u nás zostávajú pracovať. Sme hrdí, že máme mimoriadne nízku fluktuáciu zamestnancov a naša spoločnosť stále rastie.

Práca

Okrem zábavy je to aj tvrdá práca. Očakávame, že ľudia ukážu svoju schopnosť a ochotu učiť sa a prispôsobovať sa. Ponúkame ľuďom príležitosť preukázať ich znalosti prostredníctvom školení a akreditácií. Máme výborný program pre rozvoj zamestnancov.

Navyše, ponúkame možnosti zapájať sa do mnohých oblastí, pretože naša spoločnosť stále rastie. Je to náročné a zároveň obohacujúce prostredie, plné podnikavého ducha a s množstvom vzrušujúcich zvratov. Zároveň sa v ňom dá bezpečne rozpínať a rásť.

Je treba povedať, že všetci pociťujeme nadšenie pre to, čo robíme, ale aj pre našu spoločnosť a našich klientov. Všetci sme pripravení vyjsť v ústrety, keď je to potrebné.

Hodnoty našej spoločnosti

Máme 5 základných firemných hodnôt, ktoré sú základom všetkého, čo robíme.

Služby

Aj keď sme zameraní na technológie, nechávame sa viesť službami. Všetko, čo robíme, je zamerané na našich klientov, ktorí sú pre nás prioritou čislo jedna. Je to viac než len vyriešenie problému – sú to rýchle reakcie, vynikajúca komunikácia, kvalita informácií a poskytovanie zákazníckych služieb na svetovej úrovni za každých okolností.

Inovácie

Vieme, že byť len dobrí, nestačí. Nikdy nezaháľame a neustále sa snažíme o vylepšenia a inovácie. Zabezpečujeme, aby sme prostredníctvom osvedčených postupov, priebežných prehodnocovaní a vylepšovaní procesov, postupov a systémov dosahovali najvyššie štandardy.

Naše neustále investície do poprednej EDGE technológie, rozvoja zamestnancov a akreditácie v obore zaručujú, že doručujeme špičkové služby a uspokojujeme potreby našich klientov.

Záväzky

Sme verní našej vízii, cieľom a udržiavaniu našej firemnej kultúry. Všetci reagujeme na prácu veľmi pružne. Sme odhodlaní pomôcť našim klientom dosahovať ich vlastné úspechy prostredníctvom technológie. Potreby našich klientov sú pre nás na prvom mieste, aby sme pre nich zaistili zákaznícku skúsenosť špičkovej úrovne.

Profesionalita

Sme čestní a etickí vo všetkom, čo robíme. Dodržujeme záväzky, navzájom si dôverujeme a správame sa k našim klientom aj k sebe navzájom, dôstojne a s rešpektom. Dodržujeme termíny a v prípade potreby požiadame o pomoc. Pri práci s klientmi udržujeme vysokú úroveň profesionality za každých okolností a zabezpečujeme otvorenú a čestnú komunikáciu o nákladoch a rozpočte.

Tímová práca

Z týchto hodnôt je to práve rovnováha medzi prácou a hrou, čo nám pomáha kryštalizovať sa ako tím. Sme odhodlaní dosahovať naše ciele a sústreďovať sa na vyriešenie problému, nie kompromisy. To, že berieme ohľad na to, keď iní ľudia (kolegovia alebo klienti) požiadajú o pomoc a spolupracujeme s nimi, vytvorilo pozitívnu, posilňujúcu a podporujúcu firemnú kultúru.

Keď toto všetko skombinujeme s našou flexibilitou, myslíme, že máme dynamický, nadšený a efektívny tím, ktorý je odhodlaný zaručovať dlhodobý úspech Air-IT a všetkých našich klientov.

Ako môžeme podporiť Vaše podnikanie?

Sme lepší ako interná podpora

Držíme krok s novými technológiami za Vás.

Náš cenový model

Ceny máme vždy transparentné a neplatíte nič navyše.

Máme skúsenosti a sme experti

Máme dlhoročné skúsenosti a technikov na expertnej úrovni

Riešime všetky technické problémy

Efektívne vyriešime akýkoľvek problém.

Vždy pomôžeme a poradíme

Vždy nás môžte požiadať o radu. Sme tu pre Vás.

Máme Service Desk a Help Desk

Komunikujeme telefónom, emailom, online chatom

Flexibilná pracovná sila

Ak je nárazovo viac práce, nemusíte hľadať dalšieho zamestnanca.

Projektová podpora

Na projekty máme pre Vás IT špecialistov.

a mnoho ďalšieho...

Všetko monitorujeme

Chybu nájdeme a opravíme skôr ako napácha škodu.

Spravujeme Vaše licencie

Budete mať prehľad v licenciách, čím ušetríte pri kúpe nových

Opravíme akékoľvek zariadenie

Opravili sme ich už viac ako 20000, opravíme aj to Vaše.

Zachránime Vám dáta

Vaše dáta su s nami v bezpeči. Ale keby niečo, tak vieme ako na to.

Naše systémy a procesy

Pozrite si viac o naších systémoch a procesoch a zistite prečo by sme mali byť vaším partnerom v IT podpore.

Komplexná správa počítačov, notebookov, siete, serverov. IT Outsourcing Pozrite si naše služby a riešenia.

Kontaktujte nás!

0948 73 33 73