Aby sme uspokojili vaše požiadavky a očakávania ohľadne kvality a efektivity, postupujeme v Air-IT podľa osvedčených postupov a štandardov pre správu služieb (ISO a ITIL).

Prečo sú štandardy služieb pre nás dôležité

Chceme zaručiť, že služby, ktoré poskytujeme, boli tak komplexné a efektívne, ako je to len možné. Chceme mať istotu, že úplne spĺňajú vaše požiadavky a očakávania z hľadiska kvality služieb.

Partnerstvo s vami

Náš vzťah s klientami vidíme ako rovnocenné partnerstvo. Veľmi často chválime váš existujúci IKT tím. Chceme si byť istí, že naše služby IT podpory spĺňajú, alebo presahujú, vaše vlastné prísne normy. Chceme prepájať naše služby s vašimi procesmi tak hladko, ako sa len dá.

Špičkové technológie

Je samozrejmé, že technológie sa neustále menia, a preto našim cieľom zostáva byť stále najlepšími. Sme plne odhodlaní investovať do najnovších technologických a prevádzkových riešení – systémov, školení a procesov. Plne podporujeme neustále zlepšovanie služieb (CSI – ako je známe z ITIL normy). Zároveň, nemá zmysel vymýšľať niečo, čo už existuje.

Štandardy služieb a osvedčené postupy

To je dôvod, prečo neustále napredujeme s činnosťami založenými na ITIL a ISO akreditáciách. ITIL (Information Technology Infrastructure Library) definuje, ako najlepšie postupovať. ISO akreditácia overuje dosiahnuté výsledky.

Výhody našich servisných štandardov pre vás

  • Rozvoj kvality služieb
  • Zvýšená produktivita vášho podnikania
  • Dostupnosť technických zručností a znalostí
  • Zníženie vašich nákladov
  • Nastavené jasné očakávania a ich dodržiavanie
  • Prepojenie s vašimi vlastnými obchodnými a IKT procesmi
  • Väčšia spokojnosť s vašim IKT v rámci vašej organizácie
  • Naplnenie vašich vlastných cieľov v rámci spolupráce s vašim IKT

Štyri kľúčovové činnosti v manažmente podpory

In order to be able to deal with IT support in the most efficient and timeliest way we can, we break support requests down into four operations. Each has its own unique process behind the scenes but is fronted by our straight-forward ticket management system.

1. Riadenie porúch

Toto je základným účelom oddelenia služieb IT podpory: neplánované prerušenie prevádzky alebo fungovania vašich IKT systémov alebo ich znížená funkčnosť. Môže to byť tiež technická chyba, ktorá unikla vašim zamestnancom (viac info v časti o našom nonstop monitorovaní).

2. Riadenie problémov

„Problém“ definujeme ako príčinu jedného alebo viacerých zlyhaní/výpadkov. Všetko je o tom, dostať sa ku koreňu problému, ktorý s vašimi IKT máte. Aj v prípade, že je všetko znovu v poriadku, vykonáme riadenie problémov v pozadí, aby sme zabezpečili, že sa už nezopakujú. To môže viesť k tomu, že vám ponúkneme poradenstvo, ako môžete zlepšiť odolnosť IKT v budúcnosti.

3. Správa požiadaviek

To zahŕňa procesy, kedy k nám prichádzate po radu alebo pomoc ohľadne zmeny vašich systémov: zmeny v zabezpečení, noví užívatelia atď. V skutočnosti nejde o poruchy alebo problémy.

4. Správa udalostí (event management)

Dohliadanie na to, čo sa deje s vaším IKT, vás môže veľmi zaťažovať vzhľadom na širokú škálu udalostí, ktoré môžu nastať. Nanešťastie, je to aj jedna z najdôležitejších činností. My vám ponúkame vzdialený monitoring a správu.

Uľahčíme vám život tým, že zabezpečíme odhalenie kritických udalostí a včasné podniknutie potrebných krokov voči nim. Veľa problémov je tak vyriešených ešte predtým, ako stihnú prepuknúť naplno. To je obrovským prínosom k spoľahlivosti a výkonu vašich systémov, ako aj k zlepšeniu ich bezpečnosti.

Zotrvávame na predných priečkach v riadení služieb

Existujú tri základné aspekty, ktoré k tomu prispievajú a zabezpečujú, že môžeme ponúkať tú najlepšiu servisnú podporu a udržovať si najlepšie osvedčené postupy.

1. ITIL prvky služieb

Sledovaním životného cyklu ITIL prvkov, zaisťujeme, že naše služby sú správne navrhnuté. Využívame osvedčené postupy a znalosti získané skúsenosťami, ktoré najlepšie sedia nám a našim klientom. Štyri servisné prvky sú prepojené nasledovne: stratégia služieb vedie k návrhu služieb, čo vedie k zmene služieb a končí v ich uvedení do prevádzky.

2. Neustále zlepšovanie

Neustále zlepšovanie je tiež jedným z aspektov ITIL manažmentu. Prepája všetky štyri servisné prvky do jedného procesného cyklu. Prevádzka služieb je tak obnovovaná a vedie k novému cyklu dizajnovania služieb, čím reťaz prvkov začína odznova.

3. Investovanie, vášeň a zvedavosť

Milujeme nástroje business intelligence a podávania správ. Umožňujú nám vidieť naše procesy v novom svetle a pýtať sa rôzne otázky o tom, čo robíme a ako to robíme. Je to súčasť našej vášne – miujeme čeliť výzvam, ako robiť veci lepšie.

Keď odhalíme niečo, čo by sme vedeli zlepšiť, vieme rýchlo reagovať na zmenu a nemáme strach investovať do potrebných školení, činností alebo systémov, aby sme sa mohli hýbať vpred.


Prečo si nás naši zákaznici vybrali?

Ako môžeme podporiť Vaše podnikanie?

Sme lepší ako interná podpora

Držíme krok s novými technológiami za Vás.

Náš cenový model

Ceny máme vždy transparentné a neplatíte nič navyše.

Máme skúsenosti a sme experti

Máme dlhoročné skúsenosti a technikov na expertnej úrovni

Riešime všetky technické problémy

Efektívne vyriešime akýkoľvek problém.

Vždy pomôžeme a poradíme

Vždy nás môžte požiadať o radu. Sme tu pre Vás.

Máme Service Desk a Help Desk

Komunikujeme telefónom, emailom, online chatom

Flexibilná pracovná sila

Ak je nárazovo viac práce, nemusíte hľadať dalšieho zamestnanca.

Projektová podpora

Na projekty máme pre Vás IT špecialistov.

a mnoho ďalšieho...

Všetko monitorujeme

Chybu nájdeme a opravíme skôr ako napácha škodu.

Spravujeme Vaše licencie

Budete mať prehľad v licenciách, čím ušetríte pri kúpe nových

Opravíme akékoľvek zariadenie

Opravili sme ich už viac ako 20000, opravíme aj to Vaše.

Zachránime Vám dáta

Vaše dáta su s nami v bezpeči. Ale keby niečo, tak vieme ako na to.

Naše systémy a procesy

Pozrite si viac o naších systémoch a procesoch a zistite prečo by sme mali byť vaším partnerom v IT podpore.

Komplexná správa počítačov, notebookov, siete, serverov. IT Outsourcing Pozrite si naše služby a riešenia.

Kontaktujte nás!

0948 73 33 73