S našou správou siete budeme minimalizovať vaše problémy so sieťou a servermi, aby sme zabránili akémukoľvek výpadku a narušeniu vášho podnikania. Takto vám pomôžeme...

Výhody správy siete

Naše služby správy siete sú dostupné podnikom všetkých typov a veľkostí. Využívame kombináciu vzdialených automatizovaných nástrojov a nášho vlastného odborného IT tímu, aby sme poskytovali rad jedinečných výhod:

  • Menej problémov a narušení
  • Žiadne narušenia počas inštalácie
  • Nonstop monitorovanie potenciálnych problémov v reálnom čase
  • Preventívna údržba – spracovávanie včasných výstrah, aby sa zabránilo problémom
  • Odstupňované ceny a hodnotne investované peniaze
  • Nepretržitá technická podpora
  • Lepšia ochrana
  • Antivírus, správa ohrozenia, aktualizácie softvérových doplnkov

Čo to znamená

Prevencia je lepšia ako oprava. Využívame našu správu nonstop monitorovania a správu udalostí na zlepšenie výkonnosti našej siete, aby sme zachytili potenciálne problémy a zastavili tie prebiehajúce.

Prehliadame vaše systémy, využívame aktualizácie a rýchle opravy vašich softvérových doplnkov, antivírové definície a správu hrozieb. Toto znižuje riziko problémov a maximalizuje zebezpečenie vašej siete.

Čo pokrývame

Poskytujeme nepretržitú správu, ako aj konzultácie, dizajnovanie, realizáciu alebo konfiguráciu všetkých nasledujúcich technológií (a aj niektorých ďalších):

Servery

Sme plne akreditovaní spoločnosťami Microsoft a Dell, máme bohaté skúsenosti so servermi Windows a Linux (aj hardvérom, na ktorom sú umiestnené), vrátane správy adresárových služieb (active directory) a správy skupinových opatrení (group policy).Pokrývame aj virtualizácie a riešenia vysokej dostupnosti.

Správa adresárov/účtov

Spravujeme adresárové služby pre mnohých klientov, vrátane ich zabezpečenia dát, prístupu k zdrojom, noriem v oblasti IKT a nastavenia počítačov.

Monitorovanie

Využívame špičkový softvér ďiaľkového monitorovania a správy, ktorý sme upravili tak, aby kontroloval všetky kľúčové prvky vašej siete a infraštruktúry, takže nepretržite kontrolujeme potenciálne problémy (správa udalostí) a preventívne ich riešime.

Udržujeme všetko v plynulej prevádzke, podávame správy o stave vašich systémov a zabezpečíme inventúru, ak je to potrebné.

Internet a širokopásmové pripojenie

Poskytujeme plne riadené a integrované internetové riešenia s jedným kontaktným miestom, ktoré funguje na širokopásmovom pripojení (vrátane možnosti vytvorenia súkromných liniek medzi prevádzkami s možnosťami zálohovania a predchádzania zlyhaniam).

Môžeme spravovať vaše zabezpečenie a prístupy (firewall), taktiež konfigurácie IP (systém názvov domén - DNS, hostingové mená, systém dynamického prideľovania adries IP - DHCP, schémy adresovania atď.), aby sme vyhoveli vašim požiadavkám.

Káblovanie a ethernet

Inštalácie, prieskumy, testovanie zhody a dokumentácia sú vykonávané našimi kvalifikovanými inžiniermi, či už je to káblovanie ethernetu alebo optického vlákna.

LAN, VLAN a bezdrôtové pripojenia

Rovnako, ako pri fyzickom káblovaní, vám vieme pomôcť aj so správou a konfiguráciou vášho LAN pripojenia, vrátane segmentácie virtuálnej siete (VLAN) a zavedenia bezdrôtovej siete. Toto pokrýva priebežnú údržbu, optimalizáciu a ochranu.

Mobilné zariadenia

Naše skúsenosti sa týkajú aj telefónov, takže môžeme spravovať celú vašu mobilitu, od správy mobilných zariadení (MDM) vašich mobilných telefónov, cez rozdeľovanie telefónnych čísel až k bezpečnému vzdialenému prístupu k vašim podnikovým systémom, čo zahŕňa aj informácie pre zamestnancov pracujúcich z domu alebo na cestách.

VPN

Práca na počítači na diaľku (vzdialené pripojenie alebo spojenie medzi prevádzkami cez WAN) vyžadujú bezpečnosť a efektívne smerovania sieťovej prevádzky. Môžeme to pre vás spravovať, aby ste si boli istí, že všetko funguje tak bezchybne a spoľahlivo, ako je to možné.

Prečo my?

Žiadny iný lokálny poskytovateľ správy IT nemôže ponúknuť takú zmes IT a komunikačných schopností a odborných znalostí ako NetSolution, čo pre vás znamená lepšiu voľbu, spoľahlivosť a pohodlie.

Máme všetky akreditácie a certifikácie, ktoré by ste očakávali. Príslušné technické riešenia, ktoré používame, sú po produktovej a dizajnovej stránke dokázateľne najlepšie na trhu.

Ako môžeme podporiť Vaše podnikanie?

Sme lepší ako interná podpora

Držíme krok s novými technológiami za Vás.

Náš cenový model

Ceny máme vždy transparentné a neplatíte nič navyše.

Máme skúsenosti a sme experti

Máme dlhoročné skúsenosti a technikov na expertnej úrovni

Riešime všetky technické problémy

Efektívne vyriešime akýkoľvek problém.

Vždy pomôžeme a poradíme

Vždy nás môžte požiadať o radu. Sme tu pre Vás.

Máme Service Desk a Help Desk

Komunikujeme telefónom, emailom, online chatom

Flexibilná pracovná sila

Ak je nárazovo viac práce, nemusíte hľadať dalšieho zamestnanca.

Projektová podpora

Na projekty máme pre Vás IT špecialistov.

a mnoho ďalšieho...

Všetko monitorujeme

Chybu nájdeme a opravíme skôr ako napácha škodu.

Spravujeme Vaše licencie

Budete mať prehľad v licenciách, čím ušetríte pri kúpe nových

Opravíme akékoľvek zariadenie

Opravili sme ich už viac ako 20000, opravíme aj to Vaše.

Zachránime Vám dáta

Vaše dáta su s nami v bezpeči. Ale keby niečo, tak vieme ako na to.

Naše systémy a procesy

Pozrite si viac o naších systémoch a procesoch a zistite prečo by sme mali byť vaším partnerom v IT podpore.

Komplexná správa počítačov, notebookov, siete, serverov. IT Outsourcing Pozrite si naše služby a riešenia.

Kontaktujte nás!

0948 73 33 73