Na prvé miesto kladieme potreby našich klientov, technológia je len prostriedkom na dosiahnutie cieľa, ktorým je rast a úspech. Zistite, v čom sme iní a prečo by ste si nás mali vybrať za svojich poskytovateľov IKT.

Už ste to všetko niekedy počuli?

Keď sa poobzeráte, musí sa vám zdať, že väčšina poskytovateľov správy IT hovorí to isté. Marketingové tímy v tomto odvetví dnes dobre rozumejú očakávaniam a dopytu, takže všetci vieme, čo musíme ponúknuť, aby sme naplnili potreby a zostali na trhu.

V NetSolution sa snažíme vždy ísť nad rámec očakávaní našich klientov.

Na prvom mieste vy, na druhom technológie

Hovorí sa to ľahko, ale my rozumieme, že sme v prvom rade organizácia orientovaná na služby zákazníkom, až potom technologická spoločnosť. Nezáleží, aké šikovné sú naše technológie alebo naše technické zručnosti, lebo bez vás nič neznamenajú. Ste našou prioritou číslo jedna.

Zodpovednosť a vlastníctvo (znamenajú pre nás hodnotu)

Vyzývame našich zamestnancov k tomu, aby prebrali osobné vlastníctvo za vašu IT podporu a servisné otázky, aj keď bola požiadavka preposlaná inému špecialistovi pre urýchlenie riešenia. Pracujú ako tím a konzultujú medzi sebou navzájom, aby zabezpečili, že úlohy sú splnené správne.

Dôraz kladieme aj na dôležitosť komunikácie. Všetci naši technici majú nastavené indivinduálne kľúčové ukazovatele výkonnosti (KPI) služieb zákazníkom, čo znamená, že dostávate od nás hlásenia a tak viete, že za svoje peniaze dostávate kvalitné a hodnotné služby.

Čestnosť a profesionalita

Kultúra je pre nás dôležitá, hodnoty našej spoločnosti nie sú len prehláseniami na papieri. Je to podnetné a zábavné pracovné prostriedie. Šťastní a inteligentní ľudia tvoria lepšie služby. Rovnako, ako veľa iných poskytovateľov, sme si vedomí toho, že priama komunikácia je kľúčovým prvkom vo vašom rozhodovaní a zabezpečením toho, že vaše technológie pracujú pre vás.

Vďaka našej efektivite vám vieme zabezpečiť výhody.

Sme hrdí na to, že investujeme do najlepších technológií pre správu služieb, ktoré sú dostupné, a robíme to rýchlo. Keď hovoríme, že technológie by mali zaručovať úspech spoločností, tak sa tým aj riadime.

V pozadí využívame špičkové technológie, čo nám dáva výhodu pred našimi konkurentmi. Vieme pracovať optimálne – s väčšou presnosťou a efektivitou. Naše nižšie prevádzkové náklady vám odovzdávame vo forme výhodných cien a lepšej kvalite služieb.

Technológia je však stále dôležitá

Aj keď umiestňujeme vás na prvé miesto, čo sa týka našich cieľov a kultúry, neznamená to, že technológie zanedbávame. Naplno sa zaväzujeme spĺňať naše akreditácie, tréningy a certifikácie. Našimi partnermi sú len tí najlepší dodávatelia, s ktorými úzko spolupracujeme na tom, aby sme vám dodávali pokročilé poradenstvo o najnovších technologických riešeniach.

Záleží nám na vás

Čoskoro spoznáte tím a manažéra vyčleneného pre váš zákaznícky účet. Nebudeme tam len vtedy, keď sa niečo pokazí, alebo v prípade že budeme chcieť niečo rýchlo predať. Keďže kladieme taký veľký dôraz na služby našim zákazníkom, snažíme sa premeniť náš vzťah s vami na skutočne dôveryhodné partnerstvo.

Váš úspech je naším úspechom

Náš úspech pochádza od vás, skrze to, ako vám pomáhame využívať technológie na zvýšenie vašej efektivity, na vytváranie vašich vlastných špecifík, na zvýšenie dynamiky a konkurencieschopnosti a tým pádom na dosiahnutie úspechu.

Ako môžeme podporiť Vaše podnikanie?

Sme lepší ako interná podpora

Držíme krok s novými technológiami za Vás.

Náš cenový model

Ceny máme vždy transparentné a neplatíte nič navyše.

Máme skúsenosti a sme experti

Máme dlhoročné skúsenosti a technikov na expertnej úrovni

Riešime všetky technické problémy

Efektívne vyriešime akýkoľvek problém.

Vždy pomôžeme a poradíme

Vždy nás môžte požiadať o radu. Sme tu pre Vás.

Máme Service Desk a Help Desk

Komunikujeme telefónom, emailom, online chatom

Flexibilná pracovná sila

Ak je nárazovo viac práce, nemusíte hľadať dalšieho zamestnanca.

Projektová podpora

Na projekty máme pre Vás IT špecialistov.

a mnoho ďalšieho...

Všetko monitorujeme

Chybu nájdeme a opravíme skôr ako napácha škodu.

Spravujeme Vaše licencie

Budete mať prehľad v licenciách, čím ušetríte pri kúpe nových

Opravíme akékoľvek zariadenie

Opravili sme ich už viac ako 20000, opravíme aj to Vaše.

Zachránime Vám dáta

Vaše dáta su s nami v bezpeči. Ale keby niečo, tak vieme ako na to.

Naše systémy a procesy

Pozrite si viac o naších systémoch a procesoch a zistite prečo by sme mali byť vaším partnerom v IT podpore.

Komplexná správa počítačov, notebookov, siete, serverov. IT Outsourcing Pozrite si naše služby a riešenia.

Kontaktujte nás!

0948 73 33 73